Publix Ad Preview 1/13/21 – 1/19/21 OR 1/14 – 1/20/21 

$5.00 off WYB 12 Gerber Baby Food, 2pk, 2 or 4 oz or 3.5 or 4 oz pkg or Gerber Graduates or Lil’ Mixers Food, 3.5 to 6.8 oz pkg

Buy (6) Organic glass jars @ 3 for $4 ( reg price) = $8

Buy (6) 2 pk Puree tubs @ 3 for $4 (reg price)  = $8

$11 after sale

Use (1) Save $1.00 off ANY SIX (6) Gerber® Puree Tubs

AND USE (3) click here to print Save $0.75 off ANY TWO (2) Gerber® Organic Puree Jars

Pay: $7 for all 12 ~ 58¢ ea

%d bloggers like this: